Reklama

Wiosna we wrocławskich parkach i ogrodach. Robi się zielono i kolorowo

12/04/2023 10:15

Wiosna, za którą niektórzy tęsknią całą zimę właśnie się rozgaszcza we Wrocławiu. Widać to szczególnie na pięknych zdjęciach wrocławianki Renaty Kusztan, która pochwaliła się pięknymi widokami z Parku Szczytnickiego i Ogrodu Botanicznego. 

W Ogrodzie Botanicznym Uniewersytetu Wrocławskiego wiosna zaczyna się wreszcie zadomawiać. Podobnie jest w Parku Szczytnickim, gdzie drzewa się zazieleniają, a na polanie kwitną piękne kolorowe kwiaty. Można też obserwować ciekawskie wiewiorki, które biegają po pniach i między drzewami. Przyroda budzi się do życia, a prawdziwe i najpiękniejsze oblicze wiosny zobaczymy już w maju. 


Teraz tylko wyczekiwać ciepłej i stabilnej wiosny. Według prognoz synoptyków dopiero w przyszłym tygodniu ma być zdecydowanie cieplej, do nawet 22 stopni Celsjusza w cieniu na koniec tygodnia. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości