Reklama

Wjechała autem w tramwaj. Jest ranna, a komunikacja kursowała objazdem

06/12/2012 00:00

Kolejny wypadek z udziałem auta i tramwaju w centrum Wrocławia. Tym razem - na ulicy Sienkiewicza kobieta wjechała autem wprost pod tramwaj.

Do wypadku doszło kwadrans przed godziną 18 w czwartkowe popołudnie. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Reja, kobieta prowadząca auto za szybko chciała wejść w zakręt i pojazd na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg. Samochód uderzył w tramwaj linii 17.

Kierującej, która została poszkodowana, lekarze na miejscu udzielili pomocy medycznej. Na razie nie ma informacji czy sprawczyni wypadku trafi do szpitala.


Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia sprawdza teraz policja i komisja wypadkowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kobieta prowadząca auto nie dostosowała prędkości do warunków jazdy.

Motorniczemu ani żadnemu z pasażerów na szczęście nic się nie stało. Tramwaje linii 9 i 17 wysłano jednak na objazd i przez ulicę Szczytnicką omijały miejsce wypadku.

Przypomnijmy, że w sobotę inna kobieta, prowadząca swój samochód, wjechała w tramwaj na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i św. Mikołaja. Okazało się, że w momencie zdarzenia miała w wydychanym powietrzu 2,5 promila alkoholu. Z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Podróżującym w tramwaju nic się nie stało.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości