Reklama

Wjechała przed rondem w słup, bo nie chciała potrącić pieszego

28/04/2013 00:00

Rozbity przód samochodu i sporo nerwów, to efekt kolizji jaka miała miejsce w niedzielny poranek tuż obok Stadionu Miejskiego. Sekund zabrakło by doszło tam do potrącenia przechodnia.

Kolizja wydarzyła się na pierwszym rondzie ulicy Królewieckiej obok nowego stadionu. Kobieta kierująca skodą fabią wraz z mężczyzną jechali w stronę Maślic. Przed rondem na przejście dla pieszych wbiegł pieszy, a prowadząca skodę, by nie doprowadzić do zderzenia skręciła gwałtownie kierownicę i uderzyła w słup.

 


Na szczęście w całym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na miejscu stłuczki nie ma już utrudnień w ruchu, bo służby zakończyły tam swoje działania.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości