Rozbity przód samochodu i sporo nerwów, to efekt kolizji jaka miała miejsce w niedzielny poranek tuż obok Stadionu Miejskiego. Sekund zabrakło by doszło tam do potrącenia przechodnia.
Kolizja wydarzyła się na pierwszym rondzie ulicy Królewieckiej obok nowego stadionu. Kobieta kierująca skodą fabią wraz z mężczyzną jechali w stronę Maślic. Przed rondem na przejście dla pieszych wbiegł pieszy, a prowadząca skodę, by nie doprowadzić do zderzenia skręciła gwałtownie kierownicę i uderzyła w słup.
Na szczęście w całym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na miejscu stłuczki nie ma już utrudnień w ruchu, bo służby zakończyły tam swoje działania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze