Trener steward zadba o bezpieczeństwo wrocławskich kibiców podczas spotkań piłkarskiego Śląska. Wszystko za sprawą Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych.
Stewardzi to przedstawiciele służby informacyjno-porządkowej, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo oraz najwyższy standard obsługi podczas imprez masowych. Już od dzisiaj w Warszawie rozpocznie się szkolenie, w którym udział weźmie dyrektor ds. organizacyjnych wrocławskiego klubu Pani Małgorzata Korny. Tak o programie „Stewarding – Najwyższa Jakość Organizacji Imprez” mówi sama zainteresowana:
– To szalenie istotne, by podnosić poziom kompetencji wśród osób, które mają bezpośredni kontakt z kibicami, zwłaszcza w kontekście Euro2012. Program stewardingu to szansa na wprowadzenie na polskich stadionach najwyższych standardów organizacji i bezpieczeństwa widzów, co w konsekwencji będzie miało wpływ na wizerunek naszej piłki nożnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze