Piłkarskie mistrzostwa Europy rozpoczynają się już w przyszły piątek (10 czerwca). Dziś wiemy już oficjalnie, że we Wrocławiu zabraknie miejskiej strefy kibica, w której wszyscy mieszkańcy i turyści, mogliby wspólnie oglądać mecze Euro 2016.
Jak tłumaczy Arkadiusz Filipowski z Urzędu Miasta, taka decyzja została podjęta po dokładnej analizie, a jednym z jej powodów jest bardzo bogaty kalendarz imprez organizowanych w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. Wpływ na taką decyzję miały również koszty - Przygotowanie takiej specjalnej strefy to koszt ponad pół miliona złotych - dodaje Filipowski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze