Dolnośląską "jedynką" Wiosny w wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie Krzysztof Śmiszek, prywatnie życiowy partner Roberta Biedronia, lidera partii. We wtorek przedstawili wspólnie pozostałych dziewięciu kandydatów z listy.
Katarzyna Lubiniecka-Różyło, Rafał Chojnowski, Izabela Migocz, Michał Syska, Marta Lempart, Jarosław Pilc, Katarzyna Odrowska, Natalia Zatka i Mariusz Kotarba znaleźli się oprócz Krzysztofa Śmiszka na dolnośląsko-opolskiej liście kandydatów do europarlamentu, wystawionej przez partię Roberta Biedronia - ugrupowanie Wiosna. W tej kolejności wystartują w wyborach, zaplanowanych na 26 maja.
"Jedynką" na Dolny Śląsk jest Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner lidera partii. - Nie jest mi łatwo dzielić się nim z innymi, ale robię to w słusznym celu. Znam go od 17 lat i wiem, że można na nim polegać - powiedział Robert Biedroń podczas konferencji na wrocławskim Rynku.
Śmiszek zapowiedział, że chce się zająć praworządnością, prawami konsumenta, rozwojem regionu jako miejsca innowacji, transportem publicznym i smogiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze