W czwartkowe popołudnie we Wrocławiu przy ul. Hubskiej doszło do pożaru garaży. Na miejscu nadal interweniuje straż, na szczęście nie ma osób poszkodowanych.
- Doszło do pożaru garaży zlokalizowanych przy ul. Hubskiej - powiedział Tuwroclaw.com dyżurny strażak. - Na miejscu nadal trwa akcja gaśnicza, zadysponowano tam dwa zastępy strażaków. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze