Trzy osobówki i jeden bus zderzyły się w sobotni wieczór na autostradzie A4. Do zdarzenia doszło między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz.
GDDKiA przekazuje, że do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Katowic. Obecnie ruch odbywa się tylko lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 22:30. Nie ma informacji o poszkodowanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze