Dzisiaj około godziny 11, na ul. Kurkowej we Wrocławiu strażacy interweniowali w związku z powalonym drzewem, które runęło na zaparkowane auto. Na szczęście nikogo nie było w pojeździe.
Na zaparkowanego przy ul. Kurkowej 8 Poloneza spadło drzewo. - Nie było osób poszkodowanych - informował Tuwroclaw.com dyżurny strażak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze