Reklama

Wrocław: Duże zmiany w pogodzie. Wraca lato!

03/10/2022 13:45

Nawet 21 stopni Celsjusza pokażą w najbliższych dniach termometry we Wrocławiu. Po jesiennym wrześniu, na początku października do Wrocławia wróci lato. Ale nie na długo.

Niewielkiego ocieplenia możemy spodziewać się już we wtorek. Tego dnia temperatura we Wrocławiu wzrośnie w dzień do 15 kresek. Będzie sporo słońca, ale możliwe są też przelotne opady deszczu. 


W środę synoptycy spodziewają się już we Wrocławiu przyjemnych 20 stopni Celsjusza. Tego dnia będzie dość wietrznie, ale i słonecznie. Nie powinno padać. Podobna pogoda - z temperaturą między 18 a 20 stopniami - ma się utrzymywać do weekendu. Najpiękniejszym dniem ma być niedziela - tego dnia ociepli się do 21 stopni Celsjusza, wszystko wskazuje na to że na niebie zobaczymy też pełne słońce. 

Przyszły poniedziałek będzie jeszcze ciepły (21 stopni), ale już deszczowy. Od wtorku, 11 października, znów ochłodzenie do 13-14 stopni. I taka temperatura zostanie już z nami co najmniej do połowy października.


r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości