Między węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Północ na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło do wypadku. Zderzyły się dwie osobówki, jeden pas jest zablokowany.
Aktualizacja, godz. 7:50 - Utrudnienia już się zakończyły.
Do zdarzenia doszło na pasie w stronę Kudowy. - Kolizja dwóch pojazdów osobowych. Zablokowany lewy pas, ruch odbywa się pasem środkowym oraz prawym - poinformowało dzisiejszego poranka GDDKiA. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 9.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze