Reklama

Wrocław: Dwóch strażaków otwiera koło Rynku bar jak we Włoszech

07/06/2022 20:27

Strażacy Marcin i Kuba założyli Spritz Break Wrocław - lokal przy Odrzańskiej 8/1a, który do złudzenia będzie przypominał włoskie bary z drinkami i przekąskami.

Otwarcie Spritz Break Wrocław zaplanowane jest na sobotę, 11 czerwca, na godz. 12. Za barem będą stać Marcin i Kuba, założyciele tego miejsca, a na co dzień strażacy. Ceny drinków będa stosunkowo atrakcyjne - każdy będzie kosztował 18 zł. Będą one podawane także w papierowych kubkach.


Do otwarcia i prowadzenia baru w stylu włoskim zainspirowała ich wycieczka do Włoch. Włosi na lekkie drinki ("szprycery") typu Aperol Spritz czy Hugo Spritz chodzą w ramach relaksu po pracy, czasem są też serwowane nawet na przerwach w pracy. Do nich podawane są przekąski - nachosy, cantuccini, grissini, orzeszki i oliwki. I właśnie takie pozycje znajdziemy w menu nowego wrocławskiego baru. W menu drinków pojawią się także Mimosa (wino musujące z sokiem pomarańczowym) i Mint Spritz. 

Reklama

Osoby unikające alkoholu mogą liczyć na bezalkoholowe wersje drinków z menu. W ofercie napojów będą też świeży sok pomarańczowy i piwo. Bar od poniedziałku do czwartku będzie czynny w godz. 13-23, a od piątku do niedzieli - w godz. 12-24.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości