Reklama

Wrocław: Hala Stulecia będzie zamknięta dla zwiedzających przez dwa miesiące

24/06/2022 11:30

Wnętrze Hali Stulecia będzie niedostępne dla zwiedzających od 1 lipca do 3 września. W tym czasie przestrzeń pod kopułą i część terenu wokół obiektu zostanie wynajęta na potrzeby produkcji i organizacji wydarzeń. 

Od 9 sierpnia do 3 września w Hali Stulecia organizowane są World Bridge Series, czyli XXVI Otwarte Mistrzostwa Świata w Brydżu. Podczas WBS będzie można zagrać we wszystkich kategoriach rywalizacji, zarówno w parach, jak i zespołach: open, seniorów (63+), kobiet i mikstów. Dodatkowo planowane są imprezy towarzyszące, turnieje par i zespołów oraz zawody juniorskie. Organizatorzy, czyli World Bridge Federation i Polski Związek Brydża Sportowego, spodziewają się 2 tys. uczestników. 


Jest to tylko jedno z wydarzeń, planowanych w okresie zamknięcia Hali dla zwiedzających. Szczegółowy program zostanie ogłoszony na początku lipca.

Reklama

Bez utrudnień będzie działać Visitor Centre, w którym można zwiedzać obiekt przy pomocy technologii VR, oraz Wrocławska Fontanna Multimedialna na Pergoli wraz z pokazami specjalnymi. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości