Reklama

Wrocław: Kwitnące magnolie na festiwalu w Ogrodzie Botanicznym (ZDJĘCIA)

16/04/2023 13:34

W Ogrodzie Botanicznym należącym do Uniwersytetu Wrocławskiego trwa właśnie Festiwal Magnolii. Oprócz spacerów i podziwiania kwitnących roślin można wziąć udział m.in. w warsztatach, są stoiska z rękodziełem i wiele innych atrakcji. 

Program wydarzenia:



Porady specjalistów: uprawa, zastosowanie oraz przyczyny niepowodzeń w uprawie magnolii, inż. Miłosz Kurczakowski oraz mgr inż. Paweł Fedorów, godz. 14:00 — 16:00;
Pokaz florystyczny "Wiosenne Wariacje", godz. 14:00 — 16:00;
Koncert, godz. 16:00.

Normalny bilet wstępu kosztuje 25 zł, ulgowy - 15 zł.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości