W czwartek, po godz. 18, zepsuła się zwrotnica na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Głubczyckiej, przy pętli Księże Małe.
AKTUALIZACJA, 21.53: Ruch przywrócony.
Z powodu awarii zwrotnicy na ulicy Opolskiej tramwaje linii 3 i 5, jadące w kierunku Księża Małego, zostały skierowane objazdem od pl. Wróblewskiego przez ul. Pułaskiego i Hubską do pętli Tarnogaj.
Pasażerów na wyłączonej z ruchu trasie rozwożą autobusy "za tramwaj", kursujące w relacji Galeria Dominikańska - Księże Małe - Galeria Dominikańska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze