Reklama

Wrocław: Na Partynicach powstanie nowa strefa rekreacji

11/04/2022 07:45

Miasto ogłosiło przetarg na budowę strefy rekreacji na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. Zagospodarowana zostanie tam też okolica stawu.

Projekt już jest, teraz czas na prace budowlane. Wrocławskie Inwestycje szukają firmy, która na WTWK Partynice wykona strefę rekreacji i zagospodaruje okolicę stawu. To realizacja projektu WBO.


Zakres zamówienia obejmuje budowę trzech stref rekreacji na Partynicach: strefy kalisteniki (400 m kw.) – treningów siłowych na wolnym powietrzu, bulodromu – dwóch boisk o nawierzchni trawiastej i piaskowej do gry w bule (5 na 20,5 m każde), trzech stołów do gry w tenisa stołowego i trzech stanowisk do gry w szachy w miejscami dla zawodników i kiboców oraz strefy rekreacyjno-konsumpcyjnej nad stawem z trzema stanowiskami do grilla i zadaszonymi altanami. W planie jest też montaż betonowych siedzisk, zadaszonych żaglem. 

Reklama

Projekt nowego, ogrodzonego miejsca spotkań na Partynicach przygotowało biuro Detal Projektowanie i Realizacje Marta Pyrcz. Wybrany wykonawca dostanie pół roku na wywiązanie się ze zlecenia. Oferty w przetargu można składać do 25 kwietnia. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości