Reklama

Wrocław: na północy powstaje nowy biurowiec

24/03/2017 11:01

Na północy Wrocławia powstaje nowy biurowiec. Przy ul. Polanowickiej Północnej będzie mieściła się centrala firmy D+H Polska. Jak podkreśla inwestor, nowy budynek biurowy z częścią magazynową będzie bazował na nowoczesnych rozwiązaniach topowych producentów.

 

Obiekt powstanie przy ul. Polanowickiej Północnej we Wrocławiu, tuż obok rozbudowywanego Węzła Widawa. Obecnie siedziba firmy mieści się przy ul. Polanowickiej 54, po drugiej stronie autostrady, jednak odległość między dwoma lokalizacjami jest niewielka. Decyzja o rozbudowie była spowodowana rozwojem firmy i większymi potrzebami lokalowymi.


Budowa biurowca ruszyła w  połowie marca 2017 r. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na grudzień 2017 roku.


red

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości