Reklama

Wrocław: Nowa restauracja w centrum. W środku kolekcja płyt i automat do drinków [ZDJĘCIA]

20/06/2022 16:00

Przy ul. Kazimierza Wielkiego 43, w budynku Dolnośląskiej Izby Lekarskiej, została otwarta nowa restauracja. Na ścianach wiszą platynowe płyty znanych muzyków.

Andrea Bocelli, Sting, Metallica, Anna Wyszkoni, Mata - złote i platynowe płyty między innymi takich, zagranicznych i polskich, gwiazd zobaczymy na ścianach nowej restauracji Golden Records Club, otwartej kilka dni temu przy ul. Kazimierza Wielkiego. 


- Jest to jedyna w Polsce taka kolekcja. Zajmujemy się produkcją takich płyt od lat. Teraz postanowiliśmy założyć restaurację z pubem - mówi Rajmund Jacek Papiernik z Golden Records Club. 


Ciekawym, niecodziennym rozwiązaniem, będzie też możliwość samodzielnego nalewania sobie napojów, piwa i drinków. Klienci będą doładowywać w barze specjalną kartę klubową, którą będzie można płacić przy kranach zbliżeniowo.

Reklama

Lokal jest dwupiętrowy - pub z płytami i kranami znajduje się w podziemiu, natomiast na parterze działa restauracja z kartą dań.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości