Reklama

Wrocław: Nowe przejście dla pieszych w centrum. Łatwiej dostać się na przystanek

03/08/2022 08:01

Zakończyły się prace na ulicy Piłsudskiego. W dwa tygodnie na zlecenie miasta zostało tam wymalowane nowe przejście dla pieszych.

Nowe przejście dla pieszych powstało na ulicy Piłsudskiego, na odcinku między Świdnicką i Zapolskiej, od strony hotelu Scandic.


Ułatwia dojście na koniec przystanku Arkady (Capitol) w stronę Dworca Głównego. Wcześniej mieszkańcy często przebiegali tu przez jezdnię i drogę rowerową, by zdążyć na tramwaj.


Prace trwały od 18 lipca. Oznakowane znakami poziomymi i pionowymi przejście jest już gotowe do użytku. Nie powstała tu dodatkowa sygnalizacja.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości