Zakończyły się prace na ulicy Piłsudskiego. W dwa tygodnie na zlecenie miasta zostało tam wymalowane nowe przejście dla pieszych.
Nowe przejście dla pieszych powstało na ulicy Piłsudskiego, na odcinku między Świdnicką i Zapolskiej, od strony hotelu Scandic.
Ułatwia dojście na koniec przystanku Arkady (Capitol) w stronę Dworca Głównego. Wcześniej mieszkańcy często przebiegali tu przez jezdnię i drogę rowerową, by zdążyć na tramwaj.
Prace trwały od 18 lipca. Oznakowane znakami poziomymi i pionowymi przejście jest już gotowe do użytku. Nie powstała tu dodatkowa sygnalizacja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze