O krok od tragedii było dziś we Wrocławiu. Ratownicy z wody wyciągnęli młodego mężczyznę, który urządził sobie kąpiel w Odrze pod wpływem alkoholu. Do akcji doszło w pobliżu Wyspy Bielarskiej.
Dyżurni ratownicy WOPR dopłynęli na miejsce i podjęli z wody na łódź młodego mężczyznę. Ratownicy 25-latkowi udzielili wsparcia psychicznego i zapewnili komfort termiczny, a następnie przetransportowali na brzeg. Mężczyzna został przekazany przybyłemu na miejsce patrolowi policji wodnej. -Odra jest szczególnie niebezpieczna, w tym miejscu są nawet znaki zakazu pływania, a w połączeniu z alkoholem każde wejście do wody, może skończyć się tragicznie - tłumaczą ratownicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze