Reklama

Wrocław: Pijany mężczyzna kąpał się w Odrze w centrum miasta

10/09/2024 18:48

O krok od tragedii było dziś we Wrocławiu. Ratownicy z wody wyciągnęli młodego mężczyznę, który urządził sobie kąpiel w Odrze pod wpływem alkoholu. Do akcji doszło w pobliżu Wyspy Bielarskiej.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Dyżurni ratownicy WOPR dopłynęli na miejsce i podjęli z wody na łódź młodego mężczyznę. Ratownicy 25-latkowi udzielili wsparcia psychicznego i zapewnili komfort termiczny, a następnie przetransportowali na brzeg. Mężczyzna został przekazany przybyłemu na miejsce patrolowi policji wodnej. -Odra jest szczególnie niebezpieczna, w tym miejscu są nawet znaki zakazu pływania, a w połączeniu z alkoholem każde wejście do wody, może skończyć się tragicznie - tłumaczą ratownicy.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości