Reklama

Wrocław: Po alei Śląska pędził 120 km/h. Pożegnał się z prawem jazdy

06/10/2024 08:45

Dwa tysiące złotych mandatu, a także utrata prawa jazdy na trzy miesiące - tak wrocławska drogówka ukarała 42-letniego pirata drogowego z Wrocławia, który swoim volkswagenem po alei Śląska pędził 120 km/h!

Policjanci wykonując kolejne pomiary prędkości z jaką poruszały się przejeżdżające Aleją Śląską pojazdy, w pewnym momencie zwrócili uwagę na kierowcę osobowego volkswagena, który za nic miał obowiązujące ograniczenie prędkości do 50 km/h.


- Mundurowi natychmiast przerwali ten niebezpieczny "wyścig" i zakończyli interwencję mandatem na kwotę 2000 zł, 14 punktami karnymi oraz zatrzymaniem prawa jazdy nieodpowiedzialnemu 42-letniemu wrocławianinowi na 3 miesiące - relacjonuje Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

- Zwracając uwagę na tego typu oraz podobne przypadki, funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Przypomnijmy, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, jest wciąż brawurowa jazda i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - czytamy dalej w komunikacie funkcjonariuszy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości