W kamienicy na ul. Kościuszki 181 (tuż obok skrzyżowania z Krakowską) we Wrocławiu paliło się mieszkanie na parterze. Niestety jedna osoba została ranna.
Aktualizacja, godz. 14:22 - Rzecznik straży podał, że pożar został już zlokalizowany, na miejscu zostały cztery zastępy. Jedna osoba została ranna, trafiła pod opiekę medyków.
- Pali się mieszkanie na parterze. Na miejscu jest naszych 8 zastępów - mówi Damian Górka, rzecznik wrocławskiej straży pożarnej. Szczegóły wkrótce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze