Firma Castellum rozpoczęła remont na Wzgórzu Partyzantów. Przeprowadzi pierwszy etap rewitalizacji Bastionu Sakwowego.
- Rozpoczęły się pierwsze prace przy remoncie Bastionu Sakwowego. Wykonawca demontuje stare konstrukcje, kamień, którym wykończona jest kolumnada. Dodatkowo prowadzi odkrywki w różnych miejscach, aby przygotować kolejne fronty robót - informuje Zarząd Inwestycji Miejskich, nadzorujący inwestycję.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze