W tym roku pogoda ma sprzyjać tym, którzy zdecydują się powitać Nowy Rok na imprezach plenerowych. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu, ale zaznaczają, że wieczorem temperatura może spaść poniżej zera.
Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostatni dzień 2016 roku będzie słoneczny. Zdaniem synoptyków termometry przez większą część dnia będą pokazywać temperaturę w okolicach 4 stopni Celsjusza.
Nieco chłodniej będzie wieczorem. Niewykluczone, że w trakcie imprezy sylwestrowej temperatura powietrza spadnie poniżej zera. Dla osób chcących powitać Nowy Rok na świeżym powietrzu dobrą informacją jest ta, że niebo tej nocy ma być bezchmurne, nie powinniśmy się też spodziewać opadów deszczu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze