Duże korki w całej okolicy spodował wypadek tira, do którego doszło w sobotę po godzinie 14 na skrzyżowaniu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia z trasą S5 i "starą" drogą krajową nr 5 w sąsiedztwie ulicy Żmigrodzkiej.
Na węźle (jezdnia w kierunku AOW) kierowca stracił panowanie nad pojazdem, a ten wpadł do rowu. Nikomu nic się niesło, ale tir "złamał się", a jego naczepa zablokowała dwa z trzech pasów ruchu. Pozostali kierowcy utknęli w ogromnym korku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze