Wrocław Hip Hop Festival przyciągnął fanów samplowanej muzyki do Hali Stulecia w piątek, 18 listopada. To siódma edycja festiwalu, podczas którego na scenie pojawia się czołówka polskiej sceny HH.
Impreza w Hali Stulecia rozpoczęła się o godz. 16.30 a kończyła się grubo po północy. Wśród zapowiadanych wykonawców byli Szpaku, Paluch, White2115, Oki, Białas, Avi X Louis Villain, Young Multi, Chivas, Beteo, DJ Soina & Nasty P, Duo Face.
Ten zestaw artystów przyciągnął do hali przy ul. Wystawowej we Wrocławiu prawdziwe tłumy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze