Poranne utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej we Wrocławiu. Po godzinie 7 rano tramwaj linii 5 zderzył się z dostawczym busem. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.
Aktualizacja, godz. 7:57 - Ruch został już przywrócony.
Katarzyna Pawlak z biura prasowego MPK przekazuje, że doszło jedynie do niegroźnej kolizji. - Dwa pojazdy otarły się o siebie, na szczęście nikt nie został poszkodowany - dowiadujemy się. Nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze