Na wrocławskim rynku trwa budowa sylwestrowych scen. Choć w tym roku wrocławskiego powitania nowego roku nie będzie transmitować TVP, włodarze miasta zapewniają, że ostatnia impreza roku, w którym Wrocław jest Europejską Stolicą Kultury, będzie udana.
Za stronę artystyczną przedsięwzięcia w tym roku odpowiada dyrektor Teatru Muzycznego Capitol Konrad Imiela. Na dwóch scenach w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia zobaczymy głównie wrocławskich artystów, którzy zaśpiewają na żywo. - Nie będzie playbacków – zapewnił już jakiś czas temu Imiela.
Na budowana właśnie na placu Gołębim scenie, ochrzczonej „Mózgiem” w sylwestrową noc zobaczymy zespoły Fruhstuck i Miloopa, show w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Capitol oraz wrocławskiego rapera L.U.C z orkiestrą Rebel Babel.
W „Sercu” czyli scenie ustawionej bliżej placu Solnego zagrają Blade Loki, Mikromusic, Alicja Janosz i Goście, Mesajah oraz Girls on Fire .
Transmisję z imprezy sylwestrowej na wrocławskim rynku będzie można obejrzeć w telewizji WP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze