Reklama

Wrocław uczcił 72. rocznicę Powstania Warszawskiego (DUŻO ZDJĘĆ)

01/08/2016 19:17

Punktualnie o 17:00 w całym Wrocławiu rozległy się syreny alarmowe. Miasto na chwile zamarło. W ten sposób wrocławianie uczcili 72. rocznicę Powstania Warszawskiego. Oficjalne uroczystości z udziałem wojewody dolnośląskiego odbyły się pod pomnikiem rotmistrza Witolda Pileckiego na Promenadzie Staromiejskiej.


Podczas uroczystości odczytano Apel Pamięci, następnie zaproszeni goście złożyli kwiaty pod pomnikiem rotmistrza Pileckiego. Wśród składających wiązanki znaleźli się m.in. politycy, samorządowcy, przedstawiciele różnych instytucji oraz stowarzyszeń.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości