W drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu został podświetlony barwami narodowymi Polski i Ukrainy. - W ten sposób w rocznicę bestialskiej napaści Federacji Rosyjskiej na Ukrainę wojewoda dolnośląski Maciej Awiżeń solidaryzuje się z narodem ukraińskim i oddaje hołd wszystkim poległym żołnierzom i cywilom, którzy stracili życie w obronie swojej ojczyzny - powiedział Bartosz Wojciechowski, rzecznik wojewody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze