Dzisiejszego poranka, po godzinie 8 na AOW doszło do wypadku trzech pojazdów - dwóch osobówek i ciężarówki. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Droga jest całkowicie zablokowana, a na miejsce docierają służby.
Aktualizacja, godz. 10:15
GDDKiA poinformowała, że ruch przywrócony, pojazdy są na pasie awaryjnym.
Wcześniej informowaliśmy:
Oba pasy w stronę Poznania są zablokowane. - Zjazd z A8 Wrocław Północ (od strony Długołęki) korkuje się, przed wjazdem na S5 tir skasował dwie osobówki. Zjazd z A8 od strony A4 bardziej zakorkowany- relacjonuje pani Paulina. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Drogowcy szacują, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 12.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze