Trzy przejścia dla pieszych na terenie Wrocławia zostaną doświetlone, a przy jednym z nich zostanie zamontowana sygnalizacja dla kierowców.
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta szuka firmy, która zaprojektuje i wykona prace w obrębie trzech przejść dla pieszych: przez ulicę Racławicką (na skrzyżowaniu z Lakierniczą), przez ulicę Reymonta (na skrzyżowaniu z Kraszewskiego) oraz przez al. Brücknera (w rejonie skrzyżowania z ul. Gęsią).
We wszystkich lokalizacjach pasy zostaną lepiej oświetlone, a w trzecim przypadku powstanie także nowa sygnalizacja świetlna, bo miasto uspokaja tam ruch.
Wykonawca na realizację prac będzie miał 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze