Reklama

Wrocław: Zmiany na trzech przejściach dla pieszych. Będzie nowa sygnalizacja świetlna

28/09/2022 12:12

Trzy przejścia dla pieszych na terenie Wrocławia zostaną doświetlone, a przy jednym z nich zostanie zamontowana sygnalizacja dla kierowców.

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta szuka firmy, która zaprojektuje i wykona prace w obrębie trzech przejść dla pieszych: przez ulicę Racławicką (na skrzyżowaniu z Lakierniczą), przez ulicę Reymonta (na skrzyżowaniu z Kraszewskiego) oraz przez al. Brücknera (w rejonie skrzyżowania z ul. Gęsią).


We wszystkich lokalizacjach pasy zostaną lepiej oświetlone, a w trzecim przypadku powstanie także nowa sygnalizacja świetlna, bo miasto uspokaja tam ruch.


Wykonawca na realizację prac będzie miał 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości