Reklama

Wrocławska restauracja po liftingu. W weekend otwarcie w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]

06/08/2021 08:24

Przez rok zamknięta była Bułka z masłem przy pl. Solnym i Szajnochy. Nie tylko z powodu lockdownu - właściciele ruszyli z jej remontem już wcześniej. Teraz wraca w nowej odsłonie.

Bułka z masłem to jedna z  popularnych wrocławskich restauracji, która łączy gastronomię z obsługą kelnerską z funkcją klubu muzycznego z barem. Sieć ma trzy lokale w ścisłym centrum miasta. Ten przy placu Solnym i Szajnochy przeszedł kompleksowy remont i rusza po przerwie w sobotę, 7 sierpnia. Klienci mogą spodziewać się nie tylko nowego wystroju wnętrza, ale też nowej oferty.


- Klimat miejskiej dżungli sprawi, że będzie to nie tylko świetne miejsce do wspólnych spotkań przy porannej kawie, a również idealne do wieczornych spotkań z przyjaciółmi. Co więcej, w lokalu pojawi się niesamowity bar, który oprócz klasyków zaserwuje nam cały wachlarz autorskich nowości - zapowiada Kinga Strojek z Bułki z masłem.

Reklama

Restauracja rusza też z promocjami, wśród których znajdziemy między innymi "śniadania za piątaka", "lunch za dyszkę" i akcje prosecco no limit.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości