Dotychczas powstało wiele filmów podkreślających piękno Wrocławia i promujących poszczególne jego aspekty. Tym razem stolica Dolnego Śląska opisywana jest przez szefów zagranicznych firm, które zdecydowały się wybrać miasto na swoją siedzibę. Przedstawiciele firm Bama, BASF, BNY Mellon, Cargill, Credit Suisse, Dolby, EY, FagorMatercook, Google, Hamilton Sundstrand, HP, LG Electronics, NSN, Qiagen, Sumika Ceramics oraz Tieto opowiadają, co przekonało ich do inwestycji we Wrocławiu.
Nowy film zrealizowany na zlecenie Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej przez firmę Ikona KMP pokazuje miasto z perspektywy szefów międzynarodowych korporacji, które zdecydowały się na inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. Korzystna lokalizacja, rozwinięta infrastruktura, pula talentów i pozytywna atmosfera miasta to najczęściej wymieniane argumenty decydujące o wyborze Wrocławia na siedzibę wymienionych firm.
W obiektywie kamery Wrocław jawi się jako kolorowe, otwarte i nowoczesne miasto, które jest doskonałą bazą do prowadzenia działalności biznesowej i jej rozwoju, a historie sukcesu opowiadane przez bohaterów filmu tę wizję potwierdzają.
– Ten film zdecydowanie wyróżnia się spośród innych filmów promocyjnych. To realne głosy biznesu, opowiadające o zrealizowanych projektach i opisujące Wrocław z perspektywy przedsiębiorców. Cieszymy się, że udało się zaangażować przedstawicieli firm do udziału w tym przedsięwzięciu. Dzięki nim, film jest zdecydowanie bardziej obiektywny i ciekawy – mówi Ewa Kaucz, wiceprezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze