Tancerki z zespołu Cheerleaders Wrocław w lutym przyszłego roku wystąpią podczas meczu Washington Wizards – New Orleans Pelicans rozgrywanego w ramach najbardziej prestiżowej koszykarskiej ligi na świecie.
Dla cheerleaderek z Wrocławia występ na meczu NBA to duże wyróżnienie i możliwość spełnienia marzeń. Wyjazd do Stanów Zjednoczonych jest możliwy dzięki współpracy z Marcinem Gortatem. W inicjatywy koszykarza 4 lutego w Waszyngtonie odbędzie się „Polska Noc w NBA”.
Dziewczyny z Wrocławia wystąpią na parkiecie hali Verizon Center DC podczas meczu Washington Wizards – New Orleans Pelicans. W tanecznym show ma nie zabraknąć polskich akcentów.
Cheerleaders Wrocław od lat bierze udział w największych imprezach sportowych w Polsce i Europie. Na co dzień zespół kibicuje Śląskowi Wrocław, ale w swojej karierze wspierał takie drużyny jak CCC Polkowice, WTS Sparta Wrocław czy Falubaz Zielona Góra.
Biorąc udział w różnych przedsięwzięciach, dziewczyny zjeździły całą Polskę, występowały też w Pradze, Brukseli, Luksemburgu, Londynie i Berlinie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze