Reklama

Wrocławskie cheerleaderki zatańczą na meczu NBA w Waszyngtonie

28/11/2016 15:00

Tancerki z zespołu Cheerleaders Wrocław w lutym przyszłego roku wystąpią podczas meczu Washington Wizards – New Orleans Pelicans rozgrywanego w ramach najbardziej prestiżowej koszykarskiej ligi na świecie.

Dla cheerleaderek z Wrocławia występ na meczu NBA to duże wyróżnienie i możliwość spełnienia marzeń. Wyjazd do Stanów Zjednoczonych jest możliwy dzięki współpracy z Marcinem Gortatem. W inicjatywy koszykarza 4 lutego w Waszyngtonie odbędzie się „Polska Noc w NBA”.


Dziewczyny z Wrocławia wystąpią na parkiecie hali Verizon Center DC podczas meczu Washington Wizards – New Orleans Pelicans. W tanecznym show ma nie zabraknąć polskich akcentów.


Cheerleaders Wrocław od lat bierze udział w największych imprezach sportowych w Polsce i Europie. Na co dzień zespół kibicuje Śląskowi Wrocław, ale w swojej karierze wspierał takie drużyny jak CCC Polkowice, WTS Sparta Wrocław czy Falubaz Zielona Góra.

Reklama

Biorąc udział w różnych przedsięwzięciach, dziewczyny zjeździły całą Polskę, występowały też w Pradze, Brukseli, Luksemburgu, Londynie i Berlinie.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości