Reklama

WROśnij we WROcław. Mieszkańcy posadzili drzewka w Parku Tysiąclecia

15/04/2023 17:46

Trzysta drzewek posadzili dziś bliscy najmłodszych wrocławianek i wrocławian w ramach wiosennej odsłony akcji WROśnij we WROcław. Zobaczcie naszą fotorelację!

Z tej okazji, dziś, w godzinach 10-15 w Parku Tysiąclecia odbył się piknik rodzinny. To właśnie tam niedawno został otwarty plac zabaw Średniowieczna Warownia. Atrakcji nie brakowało - były m.in. gry planszowe, animacje dla dzieci, dmuchańce, ognisko oraz grupa Słowian. Nie zabrakło też informacyjnych stoisk, m.in. Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu.


WROśnij we WROcław to projekt, którego celem jest uhonorowanie pojawienia się nowego członka rodziny. Każde nowo narodzone we Wrocławiu dziecko może zostać patronem drzewka sadzonego w ramach projektu. 


Kliknij i zobacz zdjęcia z pikniku


klo/JJ

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości