Reklama

Wskazywał miejsca parkingowe i zaczepiał kierowców. Dostał od strażników 500 złotych mandatu

04/07/2013 00:00

Wysoką karą pieniężną zakończyła się próba dorobienia sobie kilku groszy przez pewnego wrocławianina. Mężczyzna, który w nachalny i uporczywy sposób żądał pieniędzy w zamian za wskazanie miejsca do parkowania przy Hali Stulecia, został ukarany przez strażników miejskich solidnym mandatem.

W ubiegły czwartek około godz. 10.20 funkcjonariusze straży miejskiej, patrolujący rejon ul. Wystawowej, zauważyli mężczyznę , który zaczepiał przechodniów i kierowców parkujących samochody. Zdecydowali się podjąć interwencję.


 

 


– Mężczyzna w sposób nachalny prosił o pieniądze i próbował wskazywać kierowcom miejsca do parkowania. Osoby które były zaczepiane przez mężczyznę potwierdziły, że prosiło on o pieniądze i były gotowe złożyć zeznania w tej sprawie. Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości 500 złotych – informuje Straż Miejska Wrocławia.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości