Reklama

Wtorkowy napad na wrocławski salon gier: policja złapała bandytów

17/04/2013 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój w jednym z salonów gier. Łupem sprawców padły 4 tysiące złotych. Za tego typu czyn grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Wszystko działo się we wtorek w nocy 16 kwietnia o godz. 3.00. Policjanci zostali wtedy powiadomieniu o rozboju, do jakiego doszło w jednym z salonów gier.

– Jak wynikało ze zgłoszenia, kilkanaście minut wcześniej dwóch nieznanych mężczyzn po wejściu do środka doprowadziło pracownicę do stanu bezbronności, uderzając ją w głowę. Następnie ukradli z kasetki 4 tysiące złotych, po czym uciekli. Pokrzywdzona z urazem głowy trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji – relacjonuje Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.



W wyniku podjętych w tej sprawie działań już pół godziny po zgłoszeniu zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali przy ul. Nowodworskiej jednego z podejrzanych, 22 – letniego mężczyznę, odzyskując część ze skradzionej kwoty. Okazało się, że mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Z kolei we wtorkowe popołudnie policjanci zatrzymali drugiego z podejrzanych mężczyzn. Do zatrzymania 22 – latka, doszło na terenie powiatu wołowskiego.

– Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy – podkreśla Kamil Rynkiewicz.
jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości