Dzisiejszego poranka na Krakowskiej, tuż obok stacji paliw BP zderzyły się osobówka i autobus MPK linii 114. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W okolicy mogą tworzyć się korki.
Aktualizacja, godz. 8:33 - Nikomu nic się nie stało, obecnie utrudnień dla pasażerów i dla kierowców nie ma. Kierowcy oczekują na przyjazd służb, a pasażerowie autobusu przesiedli się do tramwaju - mówi Tuwroclaw.com Katarzyna Pawlak z biura prasowego MPK.
Wcześniej informowaliśmy:
Do wypadku doszło na wysokości stacji paliw BP na Krakowskiej. Autobus linii 114 zderzył się z osobówką. Mogą być utrudnienia dla pasażerów i kierowców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze