Poważny wypadek na autostradzie A4 w kierunku granicy. Po godzinie 16 na wysokości Godzieszowa zderzyły się osobówka i laweta. Ranne zostały dwie osoby.
Do zdarzenia doszło między węzłami Godzieszów i Bolesławiec w kierunku Zgorzelca. - Zderzenie pojazdu osobowego z pojazdem laweta - informowała GDDKiA. Poszkodowane zostały dwie osoby. Obecnie jezdnia jest całkowicie zablokowana. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze