Przed godziną 21 na węźle Brzezimierz na autostradzie A4 doszło do wypadku. Kierowcy przekazują, że dwa auta uderzyły w bariery.
Do zdarzenia doszło między węzłem Wrocław Wschód i Brzezimierz. Aktualnie zablokowany jest jeden pas w stronę Wrocławia. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 23.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze