Reklama

Wypadek na Kosmonautów. Do Leśnicy nie jeżdżą tramwaje

27/06/2013 00:00

Po wypadku dwóch samochodów na ul. Kosmonautów zablokowane zostało torowisko tramwajowe. Linie 10 i 20 jeżdżą jedynie do pętli Pilczyce, a MPK uruchomiło już autobusową komunikację zastępczą w kierunku Leśnicy. W wypadku ranny został także motocyklista, który ma złamaną nogę.

Do wypadku doszło na ul. Kosmonautów na skrzyżowaniu z ul. Złotnicką.


 


Zderzyły się tam dwa auta osobowe, a jeden z samochodów potrącił jadącego przed nim motocyklistę. Mężczyzna prowadzący motor w wyniku uderzenia złamał nogę.

 


Zablokowany został ruch tramwajowy.


 


- MPK kieruje tramwaje linii 10 i 20 na pętlę Pilczyce. Dalej, w kierunku Leśnicy, zorganizowano komunikację zastępczą - informuje Anna Bytońska z magistratu.


 


Na ul. Kosmonautów, w obu kierunkach, tworzą się ogromne korki.
tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości