Po wypadku dwóch samochodów na ul. Kosmonautów zablokowane zostało torowisko tramwajowe. Linie 10 i 20 jeżdżą jedynie do pętli Pilczyce, a MPK uruchomiło już autobusową komunikację zastępczą w kierunku Leśnicy. W wypadku ranny został także motocyklista, który ma złamaną nogę.
Do wypadku doszło na ul. Kosmonautów na skrzyżowaniu z ul. Złotnicką.
Zderzyły się tam dwa auta osobowe, a jeden z samochodów potrącił jadącego przed nim motocyklistę. Mężczyzna prowadzący motor w wyniku uderzenia złamał nogę.
Zablokowany został ruch tramwajowy.
- MPK kieruje tramwaje linii 10 i 20 na pętlę Pilczyce. Dalej, w kierunku Leśnicy, zorganizowano komunikację zastępczą - informuje Anna Bytońska z magistratu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze