Dwa samochody i tir zderzyły się po godz. 14 na AOW, między węzłami Wrocław Południe i Wrocław Zachód. Kierowcy utknęli w długim korku.
AKTUALIZACJA, godz. 16:50 - GDDKiA informuje o zakończeniu utrudnień.
AKTUALIZACJA, godz. 14:30 - Możliwy jest ruch pasem awaryjnym.
Około czterech kilometrów ma korek, który zaczyna się na wysokości Oporowa i kończy przy węźle Bielany. Pojazdy stoją, nie ma przejazdu w stronę Kudowy. W wypadku tira i dwóch aut ucierpiała jedna osoba.
Korkuje się też węzeł Wrocław Południe, którym kierowcy próbują uciekać przez korkiem. Zbliża się popołudniowy szczyt ruchu - sytuacja będzie się pogarszać.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze