Około godz. 12:00 przed skrzyżowaniem ul. Traugutta z Podwalem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.
Jak informuje st. asp. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji, na skrzyżowaniu doszło do klasycznego najechania. Kierowca Forda dojeżdżając do skrzyżowania, nie wyhamował i uderzył w będącą przed nim Toyotę.
Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe na miejscu udzieliło pomocy jednemu z kierujących. Interweniowała też straż pożarna, która już uprzątnęła skutki zdarzenia. Sytuacja w tym rejonie powinna powoli wracać do normy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze