Poważny wypadek na ulicy Wyszyńskiego we Wrocławiu. W zderzeniu samochodu dostawczego i motoru poważnie ucierpiał motocyklista.
Wypadek miał miejsce w poniedziałek po godzinie 18 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Damrota. W rejonie przystanku autobusowego zderzyły się tam samochód dostawczy oraz motor.
Kierowca motocykla został z obrażeniami przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali. Na razie nie ma szczegółowych informacji o jego stanie zdrowia, ale wszystko wskazuje na to, że nie zagraża mu najgorsze.
Na miejscu są policjanci z drogówki, którzy precyzyjnie wyjaśnią przyczyny i okoliczności całego zdarzenia. Sprawdzą, kto ponosi winę za spowodowanie wypadku. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godzin wieczornych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze