Reklama

Zaczepiał kierowców i prosił o pieniądze. Sam dostał 500 złotych mandatu

28/06/2013 00:00

Straż miejska zauważyła w czwartek w okolicach wrocławskiej Hali Stulecia mężczyznę, który zaczepiał kierowców, próbował wskazywać miejsca do parkowania i w nachalny sposób prosił o pieniądze. Nie wyszło mu to na dobre - sam bowiem został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem w wysokości 500 złotych.

W czwartek 27 czerwca około godz. 10.20 funkcjonariusze straży miejskiej patrolujący rejon ul. Wystawowej  zauważyli mężczyznę , który  zaczepiał przechodniów i parkujących  samochody kierowców.


 


- Mężczyzna w sposób nachalny prosił o pieniądze i próbował wskazywać kierowcom miejsca do parkowania - relacjonują strażnicy.

 


Osoby, które były zaczepiane przez mężczyznę potwierdziły, że prosiło on o pieniądze i były gotowe złożyć zeznania w tej sprawie.


 


Funkcjonariusze  ukarali mężczyznę  mandatem karnym  w wysokości 500 zł.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości