Reklama

Zakończyła się 9. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

21/11/2016 16:08

Za nami dziewiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który kolejny raz odbył się w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Podczas trwania imprezy młodzi ludzie mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach na temat świata biznesu.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, WSH odwiedziło ponad 300 uczniów wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy pracowali na warsztatach z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz wraz ze studentami brali udział w wykładach prowadzonych przez specjalistów z takich firm jak Amazon czy IBM. W trakcie ŚTP na WSH przyszli biznesmeni dowiedzieli się, na co trzeba zwrócić uwagę w trakcie planowania swojej przyszłej kariery zawodowej, ile zależy od naszych talentów a ile od ciężkiej pracy oraz jak ważna jest umiejętność współpracy w grupie. W tym roku myślą przewodnią tego wydarzenia, było przekonanie o tym, że biznes jest dobry. Aby zwrócić uwagę młodych ludzi również na społeczne aspekty biznesu, odbyły się także warsztaty poświęcone pracy na rzecz organizacji pozarządowych.


Dodatkowo z okazji uruchomienia na WSH kierunku informatyka, duża część wykładów była poświęcona pracy w branży IT. Andrzej Szylar założyciel i CEO wrocławskiej agencji e-commerce Global4Net opowiedział o tym jak rozwinąć swój biznes w internecie, a Paweł RaszejaMarta Sobocik z IBM pokazali, jak ważna jest umiejętność zarządzania projektem, nie tylko w branży IT.

Reklama

 


red

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości