Reklama

Zatrzymano narkotykowego dilera podejrzanego o rozbój

27/04/2020 13:04

Nawet 12 lat więzienia grozi dilerowi narkotykowemu podejrzanemu o udział w rozboju. Funkcjonariusze z Wrocławia zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego.  

18-latek jest podejrzany o udział w rozboju, do którego doszło na Starym Mieście.


W trakcie imprezy odbywającej się w wynajmowanym apartamencie młody mężczyzna został zaatakowany przez jednego z jej uczestników. Drugi z napastników groził mu nożem. Podczas szarpaniny sprawcy zabrali poszkodowanemu trzy telefony komórkowe. O zdarzeniu poinformował później policjantów.


Funkcjonariusze zatrzymali w związku z tą sprawą trzy osoby – jedną podejrzaną o dokonanie rozboju i dwie, które miały przy sobie narkotyki.

Reklama

Nie był to jednak koniec tej sprawy. W poszukiwania drugiego podejrzanego o rozbój mężczyzny zaangażowali się policjanci pionu kryminalnego.


Kilkanaście dni później funkcjonariusze z komisariatu przy Trzemeskiej ustalili jego tożsamość. Okazało się też, że młody mężczyzna jest zamieszany w przestępstwa narkotykowe.


Do zatrzymania 18-latka doszło na początku ubiegłego tygodnia. – Usłyszał on zarzut rozboju oraz udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.

Reklama

O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości