Reklama

Zbierają pieniądze dla poszkodowanych w wichurze

16/08/2017 10:08

Aktywiści uruchomili we Wrocławiu zbiórkę pomocy dla poszkodowanych podczas wichury na Kaszubach.

Co jest najbardziej potrzebne:
-paliwo do pił i agregatów,
-olej do smarowania łańcuchów do pił,
-baterie,
-koce,
-ręczniki,
-papier toaletowy,
-plastikowe miski i kubki jednorazowe,
-woda w butelkach,
-płyny do naczyń,
-rękawiczki,
-ręczniki kuchenne,
-folia spożywcza,
-środki higieny osobistej,
-plandeki i folie na dachy,
-narzędzia: grabie, szufelki, taczki,miotły
-worki na śmieci,
-pojemniki jednorazowe do zupy i gorących napojów,
-prowadnice do pił STIHL i HUSQUVARNA.
 
Najpilniejsze potrzeby:

- trzy przyczepy kempingowe dla rodzin, które straciły dach nad głową w gminie Brusy. W tej sprawie można kontaktować się bezpośrednio z panią Sekretarz Mariolą Rodzeń (tel. 605 974 422).
 
Adresy pod który będzie można przywozić rzeczy dla potrzebujących to:

siedziba SLD we Wrocławiu, aleja Jana Matejki 6 od poniedziałku do piątku od godziny 9 do godziny 14.30.

siedziba KOD Dolnośląskie Kościuszki 35A w., codziennie w godzinach 17-19.

Telefony do koordynatorów akcji:

wroclawdlademokracji.pl Robert Wagner 606 200 352

KOD Wrocław Krzysztof Niciejewski 609 678 245.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości