Aktywiści uruchomili we Wrocławiu zbiórkę pomocy dla poszkodowanych podczas wichury na Kaszubach.
Co jest najbardziej potrzebne:
-paliwo do pił i agregatów,
-olej do smarowania łańcuchów do pił,
-baterie,
-koce,
-ręczniki,
-papier toaletowy,
-plastikowe miski i kubki jednorazowe,
-woda w butelkach,
-płyny do naczyń,
-rękawiczki,
-ręczniki kuchenne,
-folia spożywcza,
-środki higieny osobistej,
-plandeki i folie na dachy,
-narzędzia: grabie, szufelki, taczki,miotły
-worki na śmieci,
-pojemniki jednorazowe do zupy i gorących napojów,
-prowadnice do pił STIHL i HUSQUVARNA.
Najpilniejsze potrzeby:
- trzy przyczepy kempingowe dla rodzin, które straciły dach nad głową w gminie Brusy. W tej sprawie można kontaktować się bezpośrednio z panią Sekretarz Mariolą Rodzeń (tel. 605 974 422).
Adresy pod który będzie można przywozić rzeczy dla potrzebujących to:
siedziba SLD we Wrocławiu, aleja Jana Matejki 6 od poniedziałku do piątku od godziny 9 do godziny 14.30.
siedziba KOD Dolnośląskie Kościuszki 35A w., codziennie w godzinach 17-19.
Telefony do koordynatorów akcji:
wroclawdlademokracji.pl Robert Wagner 606 200 352
KOD Wrocław Krzysztof Niciejewski 609 678 245.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze