Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce w czwartek późnym wieczorem w samym centrum miasta. Tramwaj komunikacji miejskiej zderzył się na ulicy Kazimierza Wielkiego z autokarem z Niemiec.
Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Krupniczej. W kolizji brał udział tramwaj linii numer 4, jadący w stronę pętli na Oporowie oraz autobus turystyczny na niemieckich numerach rejestracyjnych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze